Sunrise in WarSaw – dedicated to ShivBaba who is the Sun of Knowledge

W przystępny i zwiężły sposób przedstawia filary wiedzy ShivBaby, zawiera linki do głównej strony ShivBaby i do stron w innych językach oraz innych materiałów źródłowych związaych z ShivBabą.

Wprowadzenie

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nauki Shivbaba – Ojca, Mistrza, Nauczyciela i Prawdziwego Przewodnika świata, który zaprasza wszystkich ludzi do radości studiowania dla osiągnięcia Prawdy i wyzwolenia w życiu. Tylko prawdziwa wiedza może uczynić człowieka wolnym. Pierwszym jego imieniem jest Prawda. Co to oznacza? Jeśli coś jest nieprawdą, nie może być piękne. Prawda, dobroczynność…. Wyłącznie prawda jest dobroczynna. Jeśli coś jest kłamstwem, nie może być dobroczynne. Prawda i dobroczynność – ten, który posiada te dwie cechy, będzie z pewnością piękny. Będzie prawdą i będzie dobroczynny – on właśnie będzie prawdziwie piękny. Więc,  Najwyższego określa się imieniem “Prawda”.

„…dajmy informacje o Prawdzie  – oto i cały kurs. Niech wpłynie radość do duszy! Niech pozostanie na niej ślad! Niech zaczną odchodzić od niej cierpienia i troski! Coś, czego nie można otrzymać od świata… My otrzymujemy tę istotę najwspanialszą na świecie…”

„Wiedza to znaczy informacje. Informacje, o czym? Informacje o prawdzie. Prawda, o czym? [O tym], czym jest dusza, czym jest Najwyższa Dusza, czym jest ten cykl całego świata. Wiadomości o tym wszystkim, te właśnie informacje są wiedzą.”

„Jego pierwsze imię to Prawda. To, co jest prawdą, jest piękne. Co takiego? Jeśli coś jest nieprawdą, nie może być piękne. Prawda, dobroczynność…. Wyłącznie prawda jest dobroczynna. Jeśli coś jest kłamstwem, nie może być dobroczynne. Prawda i dobroczynność – ten, który posiada te dwie cechy, będzie z pewnością piękny. Będzie prawdą i będzie dobroczynny – on właśnie będzie prawdziwie piękny. Więc […] Najwyższego określa się imieniem Prawda.” [ShivBaba]

Reklamy
%d blogerów lubi to: