Sunrise in WarSaw – dedicated to ShivBaba who is the Sun of Knowledge

W przystępny i zwiężły sposób przedstawia filary wiedzy ShivBaby, zawiera linki do głównej strony ShivBaby i do stron w innych językach oraz innych materiałów źródłowych związaych z ShivBabą.

Dzień dobry!

To jest miejsce dedykowane Nauczycielowi czasów, Duchowemu Ojcu wszystkich ludzi, Lekarzowi Duszy – ShivBabie.

Pewnie  zdarzyło Ci się zadawać pytania typu „Kim tak naprawdę jestem?”, „Dlaczego właśnie tutaj się urodziłem?”, „Dlaczego świat jest taki, jaki jest?”, „Dlaczego jest na świecie tyle cierpienia?”, Dlaczego ludzie zdają się jakby coraz gorsi?”, „Dokąd to wszystko zmierza pędząc coraz szybciej?” … i wiele innych pytań, na które każdy system, każda religia, każda szkoła daje inne odpowiedzi. Co w tym gąszczu idei i opinii jest prawdą?  Skoro jest tak wiele ścieżek, czy wszystkie w jakimś sensie są prawdziwe, czy może wybrane?

Jeśli tli się w Tobie choćby maleńkie pragnienie poznania prawdziwego siebie i historii świata, zajrzyj do tego, czego uczy ShivBaba. Nie związany z żadną ludzką religią ani systemem, wolny od wpływów, bezinteresowny i obiektywny, tylko raz w cyklu świata przychodzi tu i opowiada ludziom ich prawdziwą historię.

Co ryzykujesz? Zainwestowanie kilku minut na przejrzenie strony  zawierającej esencję tego, co ShivBaba przekazuje wszystkim ludziom świata. Jeśli zechcesz wiedzieć więcej, droga do oceanu wiedzy jest otwarta na tyle, na ile sam zechcesz ją otworzyć. Warto poznać!               Zaproszenie do Wiedzy

Do pobrania:

Filary Wiedzy

Uzdrawiająca wiedza

Reklamy

%d blogerów lubi to: